Loading...

Gümrükleme

Gümrükleme

Hega, müşterilerine 1974 yılından beri süre gelen gümrük müşavirliği tecrübeleriyle ve bütün liman ve gümrüklerde bulunan personelleri ve ofisleriyle çözüm odaklı, yönlendirici bir hizmet sunmayı yine Hega bünyesinde bulunan Network Gümrük müşavirliği adı altında hedefler. Tecrubeli müşavir kadrosu, bölge müdürleri ve müşteri memnuniyeti odaklı müşteri temsilcilerimizle gümrükleme alanında da profesyonel çözümler sunuyoruz.

Sistem & Yazılım Altyapısı

Sektörün önde gelen yazılımlarını kullanan Hega, esnek ve yenilikçi yazılımları sayesinde gümrükleme alanında da teknolojiyi ve dijitalleşmeyi ön planda tutmaktadır. Yazılım, gümrük sistemiyle olan EDI bağlantısı sayesinde, verilerin gümrük sistemine aktarılmasını sağlamaktadır. Kapanan beyannamelere ait oluşan tüm nakliye, gümrükleme, ardiye masraf kalemlerin elektronik ortamda aktarılmakta, müşterilerinin kullandığı her türlü yazılımla entegrasyon sağlayabilen yazılım, ilgili verileri elektronik ortamda direkt müşteri muhasebe kayıtlarına aktarılabilmektedir.

 

Bu sayede, yazılım ilgili muhasebe kayıt işlemlerinin yapılması için kullanılan kaynaklarda tasarruf yaratılmasına katkıda bulunmaktadır.