Loading...

Kurumsal

Yarım asırlık köklü bir geçmişin yansıması olan Hega Lojistik sektörde edinmiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimi ile müşterilerine her zaman en iyi hizmeti sunmayı hedeflemiştir. Hizmet çatısı altında bulunan Lojistik, Depolama, Dağıtım ve Gümrük Müşavirliği hizmetleri ile yıllar içerisinde Hega Lojistik müşterilerine kombine hizmet sunabilen önemli bir platforma dönüşmüştür. 

Müşteri memnuniyeti odaklı olan butik hizmet anlayışı ile hep bir adım önde olan hizmet verme anlayışımız fark yaratan çözümler ile müşterilerinin önemli bir partneri olmayı başarmıştır. Her biri alanlarında uzman olan deneyimli, etkin ve güler yüzlü çalışanları ile Yenilikçi ve kusursuz hizmet anlayışını teknoloji ile birleştiren müşterilerine ihtiyaçları ile orantılı ve esnek çözümler üretmeyi hedefleyen Hega Lojistik değer yaratmaya devam etmektedir.

Yüzde yüz (% 100) milli ve yerli sermaye kuruluşu olan Hega Lojistik Türkiye merkezli olup Bulgaristan ve Sırbistan ofisleri ile “Door to Door” çözümler üretebilmektedir.

Global ölçek de ki bir çok müşteriye proje bazlı hizmet veren Hega, Balkan ve Avrupa ülkelerinin bir çoğuna komple ve parsiyel taşımalar yapmaktadır; Romanya, Bosna – Hersek, Arnavutluk, Kosova, Hırvatistan, Slovenya, Macaristan, Slovakya, Almanya, İtalya, Fransa, İngiltere, Polonya, Ukrayna ve Rusya’da  olmak üzere HEGA Lojistik koordinasyonunda  iş ortakları ile birlikte toplam 70.000 m2 lik kapalı alanda depolama ve gelişmiş iç dağıtım kabiliyeti ile intermodal hizmet anlayışını  kusursuz ve sürdürülebilir kılmayı başarmıştır. 

Hega Lojistik Çalışanlarından ve  Müşterilerin den aldığı güç ile sürekli büyüyen ve gelişen köklü ve kombine hizmetin doğru adresi olmaya devam etmektedir.  

VİZYONUMUZ;

Sürekli gelişen yaratıcı çözümler üreten, teknoloji merkezli hizmetimiz ile fark yaratan, bireye ve çevreye saygılı bir dünya şirketi olmak.

MİSYONUMUZ;

Çalışanlarımız, iş ortaklarımız ve müşterilerimiz ile birlikte ürettiğimiz hizmetler ile değer yaratan, insana, doğaya ve yasalara saygılı bir şirket olmak.

DEĞERLERİMİZ;

Müşterilerimiz ve çalışma arkadaşlarımız ile birlikte çevremizde kim olursa olsun insan odaklıyız.
Motive olabilen, değerli düşüncelere ve yeni fikirlere sahip bir takımız.
Hayal gücümüzün sınırı yok.
Yalın ve neler yapmak istediğini bilen bir şirketiz.